4 lutego 2018, 15:11

– Słuchaj, oczywiście możesz mówić, że zagraliśmy źle, ale prawda jest taka, że nie zagraliśmy aż tak źle, żebyś mógł mówić, że zagraliśmy źle, więc nie możesz mówić, że zagraliśmy źle. Rozumiem twój punkt widzenia, ale prawda jest taka, że mówisz tak bo nie znasz się na piłce, więc nie rozumiem twojego punktu widzenia. Ty mówisz, że nie zdobywamy punktów, ale nie mogę się z tobą zgodzić, ja uważam, że są w tej drużynie pozytywne aspekty, na przykład Cristiano miał wczoraj znakomitą fryzurę, Carvajal zrobił na treningu 75 kapek a Modricowi okociła się kotka Luna, więc nie wszystko jest tak źle jak przedstawiają media. Poza tym nie zapominajmy, że Levante to jedna z najgroźniejszych drużyn w Europie.

– Ronaldo nie ma formy? Słuchaj, może i nie ma, ale to przez to, że jeszcze nie dostał kolejnej podwyżki. Tobie chciałoby się zapierdalać za piłką za tych marnych kilkadziesiąt milionów rocznie…? Nie sądzę.

– Niedawne gwizdy na Benzemę? Słuchaj, źle to interpretujecie, to nie były gwizdy na Benzemę, kibice zaczęli entuzjastycznie pogwizdywać bo dziewczyna Cristiano pokazała cycki a realizator pokazał to na telebimie, więc nie możesz mówić, że kibice gwiżdżą na Benzemę. Może Karim strzelił 1 gola w ostatnich 11 meczach w lidze, ale o tym, że jak ostatnio graliśmy na PlayStation, zajebał z woleja z 30 metrów w okienko, to oczywiście żadna gazeta nie napisała. Poza tym, będzie grał zawsze, bo to najlepszy napastnik na świecie i bardzo zdolny kamerzysta, a ja jak popiję to różne głupie rzeczy robię, więc… tak, Benzema będzie u mnie grał zawsze.

– Jesteśmy jeszcze żywi w trzech rozgrywkach, no dobra, w dwóch, no dobra, w jednych, ale to jest zwykłe czepianie się. Pamiętajmy, że latem zagramy w turnieju Trofeo Santiago Bernabeu, a prezes już negocjuje nam takiego rywala, którego będziemy w stanie oklepać bez problemu, na razie mamy dogadanego drugoligowca z Węgier ale prezes już rozmawia z właścicielem klubu z Zimbabwe, tak więc bądźmy dobrej myśli. Liga Mistrzów jeszcze się dla nas nie zakończyła, ale nawet jak się zakończy to i tak wam wytłumaczę dlaczego to dobrze, że odpadliśmy. Zbieramy siły na następny sezon. Albo jak nie na ten następny, to na ten za dwa lata. Przesłanie dla kibiców? Jak wam coś nie pasi to się gówno znacie, bo wszystko jest super.

(Free)

Warto zobaczyć także:

Dodaj komentarz