Gra ,,Monopoly” – wersja katalońska

monopoly

1. Zaczynamy grę. Rzuć kostką.

 

2. Rzuciłeś za mocno, przewróciłeś Neymara. Tracisz kolejkę.

 

3. Wyrzuciłeś siódemkę. Wjeżdżasz na pole: Urząd Skarbowy. Musisz zapłacić podatek. Aaa, to ty, Leo… Nie, ty nie musisz.

 

4. Rzuć kostką, Vermaelen. Co ci wypadło? Aha, plomba. I dysk z kręgosłupa. Idziesz do szpitala, tracisz 5 kolejek. O, jeszcze ci się pionek połamał. Tracisz kolejne 2 kolejki. Idź se lepiej telewizor pooglądaj, gry planszowe są dla ciebie zbyt niebezpieczne.

 

5. Trafiłeś na Neymara. Kupujesz go za 100 milionów, ale mówisz pozostałym uczestnikom, że zapłaciłeś 58. Idziesz do więzienia. Tracisz 5 kolejek i jedną kadencję. Wrócisz za kilka lat jako wybawca, kiedy okaże się, że Bartomeu jest jeszcze większym krętaczem od ciebie.

 

6. Trafiłeś na pole: Jeremy Mathieu. Jest rudy i stary, jego wartość to 7 milionów euro. Płacisz 20, bo jesteś kretynem.

 

7. Suarez. Wyrzuciłeś kostkami dwunastkę. Trafiasz na to samo pole co Rosell. Przegryzasz kraty i wypuszczasz prezesa z więzienia.

 

8. Znowu Messi. Trafiłeś na pole: ,,Gala Złotej Piłki”. Rzucaj jeszcze raz, jak ci się poszczęści, dostaniesz Złotą Piłkę! Jaką liczbę musisz wylosować? Jakąkolwiek. Jesteś dobrym chłopcem.

 

9. Douglas. Co wypadło? Ósemka? Wjeżdżasz na pole z zagadką: ,,Kim ty, k**wa, jesteś?!”. Nie wiadomo. Tracisz kolejkę.

 

10. Wyrzuciłeś kostką czwórkę, wszedłeś na teren innego gracza, musisz zapłacić karę. Co? Ale jak to: ,,plansza była nierówna”…? Ehh… ok, Xavi, rzuć jeszcze raz.

 

11. Busi, teraz ty. Rzucaj. Oho! Kostka odbiła się od planszy i trafiła cię w kolano, a ty łapiesz się za twarz i domagasz się żółtej kartki. Za symulowanie tracisz kolejkę. Przestań, dorosły chłop a beczy jak dziecko. Dobrze, masz tu swoje żołnierzyki i idź się pobaw.

 

12. O, Ronaldo…? A co ty tu robisz, w grze o Barcelonie…?! No dobra, jak już jesteś to rzucaj. Co wypadło? Jedenastka . Czyli rzut karny. Tracisz kolejkę, karne się nie liczo.

 

13. Ej, Busi! Ale gdzie ty sobie tego żołnierzyka wsadzasz?! Oo nie, tak się nie bawimy kolego, oddawaj. Do kąta!

 

14. Bartra. Wypadła siódemka. Wkroczyłeś na posesję Bale’a. Uuuu, stary… Wsiadaj na motor i spier**laj.

 

15. Dani Alves, twoja kolej. Ale co ty odstawiasz…? Miałeś rzucić kostki na planszę, a nie wypieprzyć za okno! Kto je teraz znajdzie?! Ty i te twoje centry… Wszystko zepsułes, kończymy grę. Kto wygrał? Barcelona.

Warto zobaczyć także:

Dodaj komentarz